top of page
1612493430699.jpg

IPX80 Pod Vape Kiti

Smok'un yeni IPX80 Pod Kiti, Smok elektronik sigaralardan beklediğiniz zengin lezzeti, çok yönlülüğü ve performansı sunarken en zorlu işlemlere dayanacak şekilde tasarlanmış inanılmaz bir kapsül kitidir. 

Sertifikalı IPX67 su geçirmez, toz geçirmez ve darbeye dayanıklı IPX80, kapsül kitleri kadar sağlam ve sağlamdır, bu da onu aktif, açık havada bir yaşam tarzı sürdüren elektronik sigara kullanıcıları için ideal kılar. Ve güçlü bir 3000mAh dahili batarya ile IPX80, macera dolu bir gün boyunca kolayca dayanacaktır. Süper hızlı şarj sayesinde IPX80 siz hazır olduğunuzda hazır olacaktır. 

SMOK IPX, cihazın üzerinde her iki taraftaki hava giriş halkası aracılığıyla kontrol edilen, benzersiz, ayarlanabilir bir hava akış tekerleğine sahiptir. Bu, kelimenin tam anlamıyla tercih ettiğiniz e-sigara stiline bağlanmanıza olanak tanır ve benzer cihazlarda gördüğümüz en iyi hava akışı kontrollerinden biridir.

Ayrıca IPX80, hem DL (direkt akciğere) hem de MTL (ağızdan akciğere) elektronik sigara stillerini karşılayacak şekilde üretilmiştir. Bu, cihazın 1-80W güç çıkış aralığı sayesindedir ve bir dizi yerleşik güvenlik özelliği tarafından desteklenmektedir. 

IPX80, bir RPM2 bölmesi ve iki RPM 2 bobiniyle birlikte gelir. Smok'un tüm RPM ve RPM2 bobinleriyle uyumlu olan IPX80, kutudan çıktığı gibi 0.16ohm RPM2 Mesh Coil ve 0.6ohm RPM2 MTL Coil ile birlikte gelir. Yüksek VG e-sıvılarla mükemmel bir sub-ohm DL deneyimi için 0,16ohm RPM2 Mesh Coil'i ve Klasik/Yüksek PG, 50/50 ve Nikotin Tuzları e-sıvıları için ideal olan daha sıkı, tatmin edici bir MTL deneyimi için 0,6ohm bobini öneriyoruz. sıvılar. 

RPM2 Pod, süper rahat bir ördek gagalı ağızlığa sahiptir ve e-sıvı seviyelerinizi net bir şekilde görmenizi sağlar, böylece tankınızın kuru çalışmadığından emin olabilirsiniz. Pod'unuzu e-sıvı ile yeniden doldurmanız gerektiğinde, yan doldurma portu yeniden dolumu temiz, hızlı ve rahat hale getirir.

Sağlam, esnek yapısı, kompakt, ergonomik tasarımı ve elektronik sigara deneyiminin katıksız kalitesiyle IPX80, tüm elektronik sigara kullanıcıları için, özellikle de tüm ortamlar ve durumlar için sağlam ve güvenilir bir elektronik sigara kiti arayanlar için uygun mükemmel bir pod mod cihazıdır. 

bottom of page