top of page
1605832937519.jpg

Smok Nord 4 - 80W Pod Vape Kiti

Nord 4, tüm gün kullanım ve uzun ömür sağlayan inanılmaz bir 2000mAh dahili pile sahiptir. Bu güçlü pil, Smok'un ohm altı RPM 2 ve RPM bobinleri (dahil) ile eşleştirildiğinde, herhangi bir cebe veya bölmeye sorunsuz ve gizli bir şekilde sığabilen kompakt bir cihazda benzeri görülmemiş bulut ve lezzet üretimi sağlayan maksimum 80W güç çıkışını destekler.

Smok'un yenilikçi teknolojisi Nord 4'ü Pod ve Bobin Algılama, Kısa Devre Koruması, 8 saniyelik Kesme ve Düşük Voltaj Koruması gibi kullanışlı özelliklerle dolu hale getiriyor. C Tipi şarj, birlikte verilen kabloyla inanılmaz derecede hızlı 1,4A şarj sağlar.

Nord 4, iki adet yeniden doldurulabilir 2 ml'lik kapsül seçeneği sunar. RPM podu, Smok'un tüm Smok RPM bobinleri yelpazesiyle uyumluyken , RPM2 podu ve uyumlu RPM2 bobinleri keskin bir tat sağlar. Nord 4 kiti, yoğun bir ağızdan akciğere deneyimi için bir RPM bölmesi ve bir RPM 0,4 Ohm bobini içerirken, RPM 2 bölmesi ve 0,16 Ohm ağ bobini, rakipsiz bir doğrudan akciğer vape'si üretir.

Nord 4'te yeni olan, dahice bir hava akışı halkasıdır; bölmenin altında, sizin için mükemmel çekişi bulana kadar serbestçe dönmenize olanak tanıyan gizli bir tekerlek. Bölmeleri yeniden doldurmak için, lastik tıpayı çıkarmanız, eliquid ile doldurmanız, tıpayı tekrar kapatmanız ve bölmeyi, güçlü mıknatıslarla sıkıca tutulacağı cihaza geri yerleştirmeniz yeterlidir.

Önceki Nord kitlerinde olduğu gibi Nord 4, ihtiyacınız olan tüm bilgileri kristal netliğinde bir OLED ekranda görüntüler. Dokunsal düğmeler, işlevleri ve gücü anında ayarlamanıza olanak tanır.

Muazzam 80w bataryası ve yenilikçi hava akışı çarkıyla Nord 4, şimdiye kadarki en güçlü ve çok yönlü Nord Pod Mod kiti olmasına rağmen, şüphe götürmez derecede şık ve kompakt Nord görünümüne de sahiptir.

bottom of page