top of page
RaNb892MWDUj9ZNLxqLGSE8E2eM.jpeg

SMOK Nord 5 Pod Vape Kiti

Smok Nord geri döndü ve her zamankinden daha iyi! Smoktech'in efsanevi kapsül kiti, anında tanınabilen baklava şeklindeki form faktörü ve cep dostu tasarımıyla son birkaç yıldır her seviyedeki elektronik sigara kullanıcıları arasında favori olmuştur ve yeni Nord 5 kapsül kiti, elektronik sigarayı daha iyi hale getiren hemen hemen her şeyi geliştirmektedir. Nord çok ikonik bir elektronik sigara kiti. Bir düzine farklı stil mevcut olduğundan, her elektronik sigara için bir Nord 5 kiti mevcuttur.

Smok Nord 5, pil azalmaya başladığında hızlı USB-C şarjı ile desteklenen, sizi bir gün boyunca elektronik sigara kullanmaya yetecek kadar enerji sağlayan, 2000mAh'lik muazzam bir dahili pil ile birlikte gelir. Nord 5, cihazın tasarlandığı DL (Doğrudan-akciğer) türü için ideal olan maksimum 80W güç çıkışına ulaşabilir. Nord 5'in kristal netliğinde 0,69 inç OLED ekranında ayarların yapılması kolaydır ve Smok'un gelişmiş yonga seti çoklu güvenlik koruması sağlar. Nord 5 vape kiti, e-sıvının daha fazla atomizasyonu ve geliştirilmiş hava akışı için, kayar bir hava anahtarıyla daha da ayarlanabilen, yan tarafta çift hava girişine sahiptir.

Nord 5 2ml kapsül, daha da fazla koruma düşünülerek yeni tasarlandı. Akıllı kilit, çocukların cihazı kurcalamasını önler ve sızıntıları ve dökülmeleri önler; kapalı yan bağlantı noktası ise kolayca yeniden doldurmaya olanak tanır. Klasik Nord geniş çaplı ağızlık son derece konforlu bir elektronik sigara deneyimi sağlar. Nord 5 Pod, Smoktech'in inanılmaz lezzet ve buhar üretimi sağlayan ve yüksek VG'li likitlerle en iyi şekilde eşleşen en yeni RPM 3 örgü bobin serisiyle uyumludur.

bottom of page